Site Overlay

ایجاد مدل از مردم عادی: که پیشاهنگی و چگونه شما Scouted?

[ad_1]

بسیاری از مردم شروع به شبهه و یا سوال خود را زمانی که یک scouter روش آنها, آیا, مدل سازی, در واقع ممکن است برای آنها کار می کنند. ما بحث کمی در مورد کار scouters و ارائه برخی از راهنمایی در مورد چگونه به scouted.

سراغ عملکرد معادل به طور مستقیم به عملکرد صنعت

مدل های گوناگون صنعت اعم از بچه ارشد استعداد. تمام انواع مختلف و اندازه و ارتفاع و به نظر می رسد پس از دنبال. وجود ندارد ثابت مورد نیاز (به غیر از مد یا سوپر محدوده) که یک مدل پتانسيل نیاز به جا در اکثر موارد. عدم ثابت استاندارد به معنی scouters باید به هر دو با تجربه و غریزه در اکثر موارد.

تایرا برای مثال رد شد توسط شش سازمان قبل از او خود را برای اولین بار و در مواجهه با چالش های زیادی در مسیر خود را. تصور کنید اگر یک فرد فاقد اعتماد به نفس و فشار اولیه; آنها ممکن است حتی فکر می کنم در مورد یک مدل. است که چرا scouters همیشه بسیار مهم است! آنها شناسایی استعداد و آنها را تشویق به دنبال کردن یک خط از کار آنها حتی ممکن است در نظر گرفته اند. چگونه به خوبی صنعت مدل سازی انجام شده است به طور مستقیم وابسته به راه scouter lures های استعداد های جدید.

سراغ یک کار خسته کننده و یکی که نیاز به دانش خوبی از صنعت

با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ مناسب امر به scouters. مشتریان و به طور کلی صنعت انتظار بهترین نامزد و بسیاری از چهره تازه در همه زمان ها. Scouters باید به شدت آگاه در این زمینه و ثبت نام داوطلب که انجام خواهد شد تا انتظارات. آنها همچنین باید به خوبی در بازاریابی خود را با آژانس به خوبی به اندازه کافی برای متقاعد کردن مدل از فرصت های بالقوه و رشد. این فرایند می تواند به منظور تحقیق بر روی کلید نقاط داغ مانند کنسرت, رویدادها و مرکزی مناطق شهری مد نشان می دهد, که در آن وجود خواهد داشت شانس بالاتر از لکه بینی خوب استعداد. آنها به معنای واقعی کلمه می تواند در 2 پا در تمام طول روز در جستجوی یک ستاره با حداکثر عدم قطعیت است. حتی فکر کردن در مورد آن می توانید یک خسته; تصور کنید scouters که باید در بهترین حالت خود را به صورت روزانه.

چگونه به scouted?

خوشبختانه این روزها ما خوب رسانه های اجتماعی و آنلاین مزایای. همه شما باید انجام دهید این است که به درخواست سازمان شما با این اطلاعات بر روی وب سایت خود را. شما باید توانایی برای انجام تحقیقات کامل را انتخاب کنید و آژانس که مناسب شما بهترین. اما چیز دیگری که شما می توانید انجام دهید این است برای رفتن به مد نشان می دهد و جشنواره ها و به دست آوردن قرار گرفتن در معرض انواع مختلف نوع از افراد با نفوذ در صنعت مد و شما حتی ممکن است چشم گرفتن از یک scouter. شما همچنین می توانید جذاب مشخصات در سیستم عامل های مانند Instagram. با استفاده از مناسب هشتگهای و گرفتن تعدادی از پیروان و نگه داشتن طرفداران وفادار شما ملزم به متوجه شود توسط آژانس های مدل سازی.

امیدوارم که شما در رسیدن به یک تصویر واضح تر در مدل سازی و بعد از این زمان بعدی یک scouter’ روش شما, شما می دانید آنچه که اهمیت خود را به مدل سازی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *