Site Overlay

انواع پارتیشن در طراحی داخلی اداری – طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی مدرن |مها دیزاین

همانطور که می دانید برای پارتیشن از درب استفاده می شود و دربها برای باز و بسته شدن به لولا نیاز دارند. لولا شیشه سکوریت علاوه بر تنوع کاربردی دارای تنوع متریال می باشند از جمله متریال های به کار رفته می توان به استیل ۲۰۱ و استیل ۳۰۴ و آهنی با روکش کروم و … تمام محصولات این شرکت دارای قابلیت های منحصر بفرد زیادی از جمله زیبایی، استحکام، قطعات پیش ساخته، نصب راحت و آسان و کاملاً مدولار می باشد. به فریم های افقی فریم بغل و به فریم افقی بالا و پایین شیشه به اصطلاح فریم کف گفته می شود. دور هر شیشه دو عدد فریم به صورت عمودی و دو عدد فریم بصورت افقی نصب می شود.

خرید پارتیشن اداری دست دوم
پارتیشن یک تکه در فضاهای مختلف اداری به صورت سرتاسری مانند یک دیوار قرار می گیرد. وجود پارتیشن اداری در دفاتر امروزی با سبک باز یک مزیت است زیرا کارکنان میتوانند بدون هیچ گونه حواس پرتی در شلوغی دفتر در آرامش کارهای خود را انجام دهند. همچنین دکوراسیون داخلی اداری مدرن یک مکان سبب جلب اعتماد ارباب رجوع می شود. فروش پارتیشن های اداری دکومیــــر با استفاده از سیستم فروش یکپارچه و با قیمت یکسان در سراسر کشور و توسط مهندسان فروش و طراحی انجام میگیرد . آنها در سبک های مختلفی موجود هستند – از پارتیشن های شیشه ای گرفته تا پارتیشن های چوبی بسته به نوع طرحی که دارید و به اجرا می رسانید. به شما کمک میکند تا در این مسیر انتخاب درستی داشته باشید و به سراغ تیم مناسب خود بروید. شما می توانید در طراحی از رنگ سازمانی خود استفاده کنید و یا می توانید به سراغ رنگ های دیگری نصب پارتیشن اداری در کرج نیز بروید.

پارتیشن اداری در کرج
ابتدا باید سطوحی که قرار است به هم بچسبند را کاملاً پاک نموده و خشک نمایید. مقدار نسبتاً کمی چسب uv به یکی از طرفین که قرار است به هم بچسبند بزنید، سپس سطح دوم را روی آن قرار داده و به آرامی فشار دهید تا چسب ریخته شده کاملاً پخش شود و از کناره های سطح دوم کمی به بیرون بزند. همین امر باعث می شود فضا بزرگتر و بازتر به نظر برسد. جلوگیری می شود. در محیط های اداری، پارتیشن ها می توانند به صورت یکسره یا پارتیشن تک جداره عمل کنند و دو دیوار روبرو هم را یکسره به هم وصل کنند و حالت مستقلی به خود پیدا خواهند کرد.

استوپ شیشه از یراق آلات استفاده شده در پارتیشن شیشه ای می باشد. برای جا به جا شدن و اتصالات شیشه در نصب پارتیشن شیشه ای توسط یراق آلات شیشه سکوریت از انواع یراق آلات پارتیشن انجام می شود. حالت متحرک پارتیشن چوبی به این صورت است که به دلخواه خود قابلیت جابجایی دارد و دارای طراحی های زیبا در رنگها و ابعاد متفاوت می باشد. از آنجایی که پارتیشن ها به صورت پیش ساخته می باشند، نصب و اجرای آن از سرعت بالایی بر خوردار می باشد. شما در هنگام پارتیشن بندی اداری می توانید کمد های دیواری و فایلینگ یکدستی را طراحی و پیاده کنید. پارتیشن اداری مدرن، گزینه ای بسیار شیک و جدید برای دفاتر و محیط های کاری مدرن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *