Site Overlay

اقتصاد و اقتصاد بازرگانی

چگونه شرکت ها پول خود را مدیریت می کنند و چگونه انتخاب های مناسب را انجام می دهند؟ چه چیزی باعث می شود مردم تصمیم به خرید یک کالای خاص بگیرند؟ در طول برنامه لیسانس اقتصاد و اقتصاد بازرگانی در VU آمستردام ، رفتار مصرف کنندگان ، شرکت ها و دولت ها را در زمینه اقدامات محدود برای رفاه خود مطالعه خواهید کرد.

در سال اول ، شما پایه های محکمی را در هر دو دوره اقتصاد و اقتصاد کسب و کار ایجاد خواهید کرد. در پایان سال اول بین اقتصاد یا اقتصاد بازرگانی انتخاب می کنید.

بعد از اینکه انتخاب خود را انجام دادید ، در گروه های کوچکتر کار خواهید کرد تا بتوانید دانش آموزان و معلمان خود را بهتر بشناسید. موضوعاتی که ممکن است با آنها روبرو شوید شامل رابطه بین نابرابری درآمد و امید به زندگی در کشورهای ثروتمند ، بازار سهام و رشد اقتصادی یا فرهنگ سازمانی و انگیزه ذاتی است. اگر اقتصاد را انتخاب می کنید ، تخصص شما از آغاز سال دوم شروع می شود. اگر اقتصاد بازرگانی را انتخاب کنید ، ترم اول را در امور مالی ، بازاریابی و حسابداری می گذرانید. و در ترم دوم نیز در یکی از این سه آهنگ تخصص خواهید داشت.
در نیمه اول سال سوم خود ، آزادی انتخاب کاملی خواهید داشت. شما یک فرد خردسال انتخاب می کنید و می توانید در این بخش برای تحصیل در خارج از کشور یا انجام کارآموزی انتخاب کنید. در نیمه دوم سال سوم ، با تمرکز بیشتر روی تخصص خود و نوشتن پایان نامه لیسانس ، برنامه لیسانس را تمام می کنید.

علاوه بر این ، به دانشجویان عالی و مبهم نیز امکان پیگیری برنامه اضافی افتخارات داده می شود.

منبع : http://tinyurl.com/y9ub22qg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.