Site Overlay

اصول اولیه در دایرکتوری ها

[ad_1]

هنگامی که شما وب سایت خود را تا و در حال اجرا یکی از اولین چیزهایی که شما نیاز به انجام در جهان ارتقاء سایت است ارسال سایت خود را به دایرکتوری ها. اگر شما به این, پس از آن یک چیز به درک این است که دایرکتوری ها هستند نه موتورهای جستجو, it's یک اشتباه رایج است. لیست دایرکتوری وب سایت ها و سازماندهی آنها را بر اساس طبقه بندی و حاوی زیررده. هر دسته را به کوچکتر و کوچکتر زیر شاخه ها به طوری که وب سایت خود را ذکر شده است در دقیق ترین راه ممکن است. رده / زیرشاخه باید تقاضای خود را به کل سایت و نه فقط یک صفحه و یا بخش, بنابراین مطمئن شوید که به انتخاب یکی از سمت راست. ارسال آدرس وب سایت خود را با گمراه کننده و یا اطلاعات نادرست می تواند باعث تاخیر و یا رد برای سایت شما.

وب دایرکتوری ها وجود داشته باشد به فروشگاه فعال سایت. اگر یک دایرکتوری قادر به دقت لیست هر وب سایت فعال در سراسر جهان این امر می تواند مناسب میباشد. اما این واقعیت است که آن را بسیار آسان برای شروع و رها کردن یک سایت به این معنی است که هیچ دایرکتوری کامل است در هر لحظه. دایرکتوری سعی کنید به علف هرز از هر وب سایت است که دیگر فعال به طوری که مردم می توانند اطلاعات به روز و دقیق است.

دلایل متعددی وجود دارد که مردم ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری ها اما مهم این است که موتورهای جستجو ارسال عنکبوت از طریق این سایت برای پیدا کردن فعال و طبقه بندی وب سایت های که در حال حاضر وارد شده توسط دایرکتوری. پس با فهرست وب سایت خود را با مهم دایرکتوری ها و موتورهای جستجو پیدا کردن وب سایت خود را با تمام اطلاعات مناسب و درست لینک کلیک کنید. دلیل دیگری برای ارسال آدرس سایت خود را به دایرکتوری ها است که هر یک دایرکتوری ایجاد یک لینک ورودی به سایت خود ، در ابتدایی ترین شکل خود یک لینک ورودی دیده می شود به عنوان یک رای برای وب سایت شما توسط موتورهای جستجو زمانی که آنها سعی می کنید و تعیین رتبه شما باید. بنابراین بیشتر کیفیت دایرکتوری ها که لیست وب سایت خود بهتر است شانس خود را برای بهبود رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو صفحه.

دایرکتوری ها می توانند به صورت رایگان و یا پرداخت با فهرست پرداخت هزینه ها اعم از کوچک 5 دلار به گران $ 300 برای یاهو! و دیگر سطح بالا دایرکتوری ها. بسیاری از دایرکتوری پرداخت هزینه های محدوده بین 25 $ و 50$. کیفیت دایرکتوری است که مشخص نیست چه مقدار از آن را هزینه برای ارسال, در واقع, بسیاری از بهترین دایرکتوری های رایگان هستند. شما نیاز به ارزیابی چگونه مفید دایرکتوری ها برای شما هستند به خصوص وقتی که می آید به تو رفتگی در دیوار دایرکتوری ها. وجود دارد صدها و حتی هزاران نفر از دایرکتوری ها وب سایت که از آن شما می توانید انتخاب کنید و اگر بودجه شما اجازه می دهد تا شما می توانید آدرس وب سایت خود را به هر یک از آنها. برای بسیاری از وب سایت ها آن را حس می کند برای ارسال به یک ترکیب دایرکتوری رایگان و پرداخت و به دنبال تو رفتگی در دیوار دایرکتوری ها که خدمت خود را در منطقه مورد علاقه.

شما می توانید فهرست مطالب ارسالی خودتان و یا در خانه اما برای انجام این کار شما نیاز به سازمان و یک طرح. انجام تحقیقات خود را و کامپایل یک لیست از دایرکتوری ها و سپس شما می توانید شروع کار ارسال. هر یک دایرکتوری خاص خود را داشته باشد سیاست برای چگونه شما خود را ارسال کنید آدرس وب سایت و اطلاعات و همچنین رده های مختلف / زیرشاخه ساختار پس از آن می توانید کمی از زمان برای رسیدگی به هر یک. تدریجی است و در هر مورد پس از طرح در ارسال به 25-100 دایرکتوری ها یک هفته و شما را به هدف می شود. آن مهم است برای پیگیری آنچه دایرکتوری شما در حال حاضر فرستاده شده به طوری که شما don't تکراری کار خود را. برای اولین بار است که's یک اتلاف وقت برای شما و دوم بسیاری از دایرکتوری ها را مجازات خواهد کرد شما را برای ارسال آدرس وب سایت خود را چند بار.

فقط یک نمونه کوچک از دایرکتوری ها پرداخت می شود که در خارج وجود دارد:

 • یاهو!
 • elib.org
 • این سال شما
 • WhatUSeek
 • کسب و کار است.com
 • چند دایرکتوری رایگان است که در دسترس هستند:

 • “فهرست موزیلا”
 • vlib.org
 • پروژه دایرکتوری باز
 • جهان سایت شاخص
 • lii.org
 • webworldindex.com
 • کتابخانه عمومی اینترنت
 • اطلاعات-لیست
 • تو رفتگی در دیوار دایرکتوری ها نیز مفید و مهم برای وب سایت خود را, به خصوص اگر شما در حال تلاش برای تغییر تمرکز خود را به تو رفتگی در دیوار بازاریابی است. این دایرکتوری تهیه کردن به یک منطقه خاص از جمله زنان, مادران, ماشین, الکترونیک, شایعات مشهور ، شما می توانید جستجو را اجرا کنید برای این دایرکتوری با استفاده از یک موتور جستجو و شروع به دنبال آن است که به طور خاص هدف خود را در صنعت. وب سایت هایی که در حال حاضر وارد لیست از تو رفتگی در دیوار دایرکتوری ها که ممکن است مورد علاقه شما, به طوری که آنها را بررسی کنید و ببینید اگر آنها به آنچه شما نیاز دارید. وب دایرکتوری ها' فهرستی از تو رفتگی در دیوار دایرکتوری DirectoryNiche.com و جستجو در اینترنت از موتور پایگاه داده's تو رفتگی در دیوار دایرکتوری لیست فقط نوک کوه یخ است زمانی که می آید به تو رفتگی در دیوار دایرکتوری ها. قرار داده و در برخی از زمان و پیدا کردن بهترین آنهایی که برای شما!

  ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری ها می تواند در زمان تعهد و اگر شما don't را که در نوع خود از زمان شاید بهترین راه حل این است که به برون سپاری. وجود دارد بسیاری از شرکت ها که رسیدگی ارسالی دایرکتوری. بسیاری از این شرکت ها هزینه بین ده و پانزده سنت در هر دایرکتوری رایگان ارسال و بسته های مختلف است که به شما اجازه انتخاب کنید که چگونه بسیاری از دایرکتوری ها شما می خواهید اعم از صد تا چند هزار. با استفاده از یک واجد شرایط خارج از شرکت را به شما صرفه جویی زمان و اداری سردرد است که با مدیریت راهنمای ارسال مقاله روند.

  اگر شما تصمیم به رسیدگی ارسالی دایرکتوری برای وب سایت خود را به خودتان و سپس مطمئن شوید که به توجه به الزامات مورد نیاز برای هر دایرکتوری. هر دایرکتوری سیستم خود را و برخی از تفاوت در سیاست های خود را برای نحوه ارسال آدرس و اطلاعات مربوط به سایت خود را. مطمئن باشید که شما با استفاده از صحیح تلفظ و گرامر را به عنوان این نشان دهنده شرکت خود را در یک راه عمومی. کپی یک دایرکتوری به صورت دستی ویرایش وجود دارد فرصت خوبی است که آنها را رد سایت خود را برای چنین درهم و برهم کار می کنند.

  اگر شما این مسیر بروید مطمئن باشید به نگاهی به برخی از زمان و فروشگاه مقایسه و ارزیابی گزینه های خود را. به دنبال بیش از مسابقه شما می توانید طیف وسیعی از قیمت های مختلف و کیفیت آنها دایرکتوری ثبت سایت خود را به و گزارش های مختلف ابزار بنابراین شما می دانید آنچه انجام شده و آنچه هنوز't. همچنین نگاه با دقت در تلفظ و دستور زبان مورد استفاده در این وب سایت کسب و کار, چرا که اگر آنها می't طلسم همه چیز به درستی در خود سایت آنها مطمئن شوید که به عنوان هک نمی't رفتن به طلسم همه چیز به درستی برای شما قرار می دهد که وب سایت شما در معرض خطر برای رد توسط دایرکتوری و شما بد نگاه می کند که لینک های عمومی.

  هر آنچه که شما به عنوان نوشتن مشخصات شرکت شما و یا خلاصه مطمئن شوید که آن را بی انتها است و خواهد نگه دارید تا به حال در وب برای چندین سال. سعی کنید به توصیف سهام خود را و یا خدمات به طور کلی به جای لیست محصولات منحصر به فرد و یا حتی علامت های تجاری. اگر شما فروش تجهیزات ورزشی پس از آن لیست نوع ورزش هایی مانند تنیس و گلف و فوتبال دنده به جای گفتن ویلسون نایک و پوما از آنجا که شما ممکن است تغییر علامت های تجاری در طول زمان است.

  این که آیا شما رسیدگی ارسالی دایرکتوری استراتژی و یا شما از استخدام این روند مطمئن شوید که شما ارسال به دایرکتوری ها در طول زمان به جای همه در یک بار. موتورهای جستجوی بزرگ اطلاع از نحوه دریافت لینک های ورودی و استفاده از آن در رتبه محاسبات. اگر یاهو! یا گوگل می بیند که وب سایت خود رفت و از داشتن تنها بیست و پنج لینک های ورودی به چهار صد یا هزار نفر فقط در یک هفته آنها می دانم که شما احتمالا آن را با blitzing فهرست ارسالی و نه در آلی بهره در سایت خود. وقت خود را و ارسال وب سایت خود را به تعداد محدودی از دایرکتوری ها در یک زمان به طوری که شما می توانید ساخت لینک های بیشتر در یک آهسته و پیوسته راه است.

  [ad_2]

  Source by Blair Stephens

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *