Site Overlay

اسنپ چت در مقابل Instagram: چه بهتر و امن تر?

[ad_1]

اگر یک چیز وجود دارد که جوانان نیاز آن را به یک پلت فرم سرد با ویژگی های فوق العاده به ارسال تصاویر و فیلم های به اشتراک گذاری آنلاین. پس از همه, آن را منبع خود را از سرگرمی است. با روند selfies در اوج خود از جمله سیستم عامل تبدیل شده اند نیاز به ساعت. کسب و کار جستجو برای پلت فرم کامل در حالی که حقیقت این است که هر دو اسنپ چت و Instagram خود را بازار تو رفتگی در دیوار و عظیم زیر است. اکثر کاربران از این سیستم عامل در حال جوانان که کاملا در موبایل-رانده و با وسواس گوشی های هوشمند خود. این مقاله شما را از طریق ویژگی های اسنپ چت و Instagram و کمک به شما تصمیم می گیرید که پلت فرم است که بهتر و امن تر:

اسنپ چت

اسنپ چت است مانند پیام کوتاه با تصاویر. پدر و مادر نگران هستند چرا که کودکان و نوجوانان صرف مقدار زیادی از زمان در اسنپ چت به اشتراک گذاری تصاویر خود را که آنها را نگران. در Snapchat وجود دارد تعداد مجموعه ای از فیلم ها و تصاویر شما می توانید ارسال و یا دریافت در یک زمان خاص. هر جلسه چند ثانیه طول می کشد و زمانی که آن را منقضی می شود اطلاعات پاک شده است. این ادعا می شود بی خطر است اما سیاست حفظ حریم خصوصی شبکه های اجتماعی اغلب به طور داوطلبانه متوقف و بدون کاربران دانستن.

قابل توجه خطر استفاده از اسنپ چت است که بچه حتی نمی دانند که با توافق خود را به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها اجازه داده اند اسنپ چت به استفاده از داده های خود را. این مهم است به خاطر داشته باشید که هر عکس کودک خود را سهام در Snapchat آنها آگاه باشید از این واقعیت است که آن را در دسترس است در سراسر جهان. Snapchat ارائه می دهد “Snaps” و “داستان”. Snaps تصاویر یا ویدئوها یک کاربر با یک فرد هر چند هر کسی می تواند صرفه جویی در عکس به عنوان یک عکس و به اشتراک گذاری آن را با سهولت. داستان فیلم که یک کاربر سهام با افراد متعدد و می تواند تعداد نامحدودی از بار قبل از جلسه منقضی یعنی 24 ساعت.

Instagram

آیا شما تا کنون در سراسر آمده افرادی که هیچ ربطی به زندگی خود را, اما شما می دانید زیادی در مورد آنها ؟ قطعا پاسخ این است که بله! ما در زندگی در سال 2016 که در آن رسانه های اجتماعی ساخته شده است که به معنای واقعی کلمه همه چیز در دسترس در نوک انگشتان ما. Instagram انجمن به اشتراک گذاشتن زندگی روزانه خود را بر روی این برنامه را از طریق عکس, به خصوص هر آنچه که آنها مونک در طول روز با هشتگهای محبوب هر چند دیگر کاربران واقعا علاقه مند به آنچه این فرد تا به حال برای ناهار! هشتگهای هستند در چیزی که برای Instagram کاربران است. آنها کاملا با وسواس آنها را در حالی که بسیاری از دیگران تحریک شده توسط این روند رو به افزایش. با توجه به Instagram سیاست کاربر تصاویر را می تواند عمومی یا خصوصی. تنظیمات بستگی به دلخواه کاربر را داراست. کاربران با ارسال عکس های خود را که در حال جستجو از طریق هشتگهای.

تجزیه و تحلیل اسنپ چت و Instagram

Instagram ایجاد یک کتابخانه از تصاویر را برای کاربران خود در حالی که اسنپ چت اساسی مشخصه که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران آن دائمی است نه, که, اما, است که به راحتی نقض شده توسط کاربران آن است. تحلیل unravels این واقعیت است که Instagram امن تر از اسنپ چت و بنابراین یک انتخاب بهتر برای کاربر به طور متوسط.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *