Site Overlay

است مدل سازی مناسب حرفه ای ؟

[ad_1]

من مطمئن هستم که اکثر پدر و مادر ما به ما گفته اند که مدل سازی است نه مناسب حرفه ای به دنبال و یا در راه خوب برای گرفتن حداقل یک بار در طول عمر ما. دلایل آنها احتمالا “شما را مجبور به پوشیدن واقعا آشکار در مقابل بسیاری از مردان”, “مدل سازی شما را تحت تاثیر قرار به انجام فعالیت های بد مانند سیگار کشیدن یا مصرف مواد مخدر”, “برخی از شناخته شده خواهد پرداخت شما به خواب با او” و بسیاری دیگر. اما پس از آن شما ببینید, مدل های مثل Tyra Banks, Gigi Hadid, Kendall Jenner و بسیاری از انجام این کار به خوبی در صنعت مد همه آنها به نظر می رسید تا مطالب خود را با زندگی لوکس. شما نمی توانید به نظر می رسد به تصمیم گیری است که درست و نادرست است. و به عنوان یک مدل مشتاق که مدرک و یا دکترا دارنده مطمئن نیستید اگر شما واقعا می خواهید برای شکستن به صنعت مدل سازی خطر خودتان درگیر شدن در فعالیت های شما را برای ثبت نام و یا فقط بازی امن و دنبال حرفه ای خود را در یک امن تر و با ثبات خط مانند یک متخصص فیزیوتراپی یا روابط عمومی پزشک یا چیز دیگری. بنابراین مدل سازی یک کار مناسب به دنبال ؟

مدل سازی به عنوان یک حرفه ای دارای جوانب مثبت و منفی. این یک صنعت گسترده ای است که بسیاری از آنها در حال مرگ به در اما تنها چند می توانید آن را در بالا. این یک صنعت است که همیشه احاطه شده توسط دوربین های دیجیتال, مردم شناخته شده و رسانه ها و بیشتر. بنابراین هر آنچه که شما انجام دهید آن است که تحت نظارت توسط هر کس. بسیاری از آنها حاضر به فداکاری برای دریافت این نوع از توجه و زندگی برخی حتی عبور شخصی خود را در مرزهای امیدوار است که برخی از آژانس آنها را متوجه. این مدل زندگی است و البته پر زرق و برق بیش از حد. شما را به سفر به جهان می پوشند, طراحان لباس, ملاقات, superstars, شاید حتی به اندازه کافی خوش شانس شما ممکن است یک یا دو پرتاب با آنها گران قبل که هیچ کس دیگری می تواند داشته باشد به جز شما دسترسی منحصر به فرد به بسیاری از مکان ها بدون نیاز به صف تا کسب دیگران بزرگ و بیشتر. در حالی که بسیاری چیزهای زیادی از یک مدل وجود دارد نیز کسل کننده زیرین که هر کس باید بدانید در مورد قبل از انتقال مالکیت از زندگی خود را به تنظیم روند جهان است.

جوانب مثبت

 1. اگر شما خوش شانس به اندازه کافی به scouted توسط یکی از آژانس های تضمین حساب های بانکی خود را آب گرفتگی خواهد شد با مبلغ زیادی پول. اگر آن را یک سازمان کوچک اما حلال شما هنوز حقوق خود را که می تواند پوشش صورتحساب خود را و نگه داشتن شما را بیشتر از زنده است.

 2. شما را به دیدن جهان به صورت رایگان! آره, شما قطعا می توانید عبور از تمام مکان های که در سفر سطل لیست شما قبل از شما بمیرم

 3. رایگان چیزهای مارک! لباس و کیف و کفش شما نام آن را. سخاوتمندانه طراحان خواهد به شما یک یا دو تا از خلاقیت خود را به شما به عنوان یک نشانه سخاوت و یا قدردانی است. و تنها اگر آنها واقعا مانند شما. اما البته گاهی اوقات آنها برای مقاصد تبلیغاتی و همچنین.

 4. افزایش اعتماد به نفس خود را. به من اعتماد بیشتر به شما نشان می دهد کتاب, بالاتر اعتماد به نفس خود را شلیک خواهد شد.

 5. شهرت عامل. قطعا شما در حال رفتن به معتبر تر از یک فرد عادی است. خود را Instagram و پیروان توییتر در حال رفتن به افزایش طراحان و ویراستاران در حال رفتن به رعایت و به یاد داشته باشید شما. اگر شما واقعا آمار بالای بازی خود هنرمندان, بازیگران, مشهور, مردم در حال رفتن به تماس با شما و شاید شما ممکن است شامل برخی از پرتاب.

منفی

 1. مدل های کسب درآمد نیست یک درآمد پایدار است. این حقوق تنها در زمانی که شما انجام پروژه ها. بنابراین اگر شما نمی کتاب هر گونه نشان می دهد و یا پروژه ها وجود دارد نمی توان درآمد را برای شما. اما اگر شما انجام دهید, کافی است به اندازه کافی برای حفظ شما یک ماه یا بیشتر.

 2. مدل را دریافت مزایای بهداشت و درمان و تعطیلات برگ یا نه. بر خلاف دفتر مشاغل هر زمان که شما نیاز به رفتن برای تعطیلات شما فقط درخواست مرخصی و رفتن و یا برخی از شرکت ها انجام پرداخت برای کارکنان خود هزینه های درمانی است.

 3. مشکوک آژانس های مدل سازی. وجود دارد بسیاری از سازمان های که در خارج وجود دارد برای هر دلار از ساده لوح مشتاق مدل های پاکت پی سی. آنها نمی خواهد شما را به نمونه کارها خود را و نه بازار شما به مشتریان بالقوه است. آنها را ترک خواهد کرد شما وجود دارد با هیچ چیز اما امید کاذب دستیابی به رویاهای خود را.

 4. بازار سیاه. برخی از هنرمند con خواهد con شما را به انجام ‘مدل’. مراقب باشید از کسانی که به عنوان آنها ممکن است sex قاچاقچیان تلاش برای بدست آوردن شما به عرصه بازار سیاه.

 5. شاهد استفاده از مواد مخدر در پشت صحنه و یا در اتاق های هتل با مدل های به طوری که آنها می تواند باقی می ماند لاغر یا بیدار ماندن در طول شاخه های

 6. شاهد مدل های که در برخورد با اختلالات خوردن همه به نام زیبایی است. همچنین شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از مدل های که در برخورد با پریشانی عاطفی و ناامنی در این صنعت است. در ذهن خود را, شما احتمالا فکر می کنم ” چگونه می توانید یک مدل مقابله با ناامنی?’, شما می خواهد به تعجب.

در اینجا شما باید آن جوانب مثبت و منفی از مدلسازی میباشد. به بسیاری از مدل های مدل سازی است مانند یک کار پاره وقت و یا چیزی برای انجام زمانی که آنها را به زمان در حالی که آنها همچنان به مطالعه و یا کار جای دیگری است. آن است که کاملا قابل اعتماد پلت فرم برای آنها به کسب درآمد جانبی برای حمایت از آنها. فقط 1:10 مدل انجام خواهد شد به خوبی به اندازه کافی به خود را متعهد به زمان مدل مانند آنچه که ما معمولا بر روی صفحه نمایش. حتی Karlie Kloss مطالعه برنامه نویسی در حالی که فعال در صنعت مدل سازی. در حال حاضر او فقط یک سوپر بلکه مشتاق برنامه نویس می کند که بسیاری از آثار اجتماعی برای الهام بخشیدن به زنان بیشتر به برنامه نویسی. بسیاری از مدل ها را به شما بگویم که مدلسازی مناسب است اما چیزی نیست که شما می خواهید به دنبال به عنوان یک حرفه ای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.