Site Overlay

استفاده از درمارولر برای رفع جای جوش و ترک پوستی

برای کاهش احتمال انتقال باکتری، هم پوست و هم غلتک درمارولر را کاملاً تمیز کنید. سپس آن را خشک کرده و روی دستمال کاغذی تمیز قرار دهید. برای تمیز کردن غلتک، آن را در یک محلول حاوی الکل خیس کنید. اجازه ندهید شخص دیگری از غلتک شما استفاده کند و حداقل هر 3 ماه یک بار، به منظور جلوگیری از کند شدن سوزن های غلتک، آن را را تعویض کنید. 1- بعد از میکرونیدلینگ ممکن است قرمزی ،التهاب و ورم خفیف در ناحیه به وجود بیاد که این موضوع عادی است و جای نگرانی نیست.یک تا دو هفته پس از میکرونیدلینگ پوست نرمتر و شفافتر شده اما ماه بعد اثر کامل این درمان مشهود میگردد.

این سوزن برای نواحی اطراف بینی مناسب است. این سوزن مناسب برای استفاده روی پوست صورت. 6- برای بهبود سریع تر می توانید از میوه هایی که خاصیت ترمیم کنندگی و بهبود سریع تر زخم دارند استفاده کنید . هر اندازه طول سوزن زیادتر باشد فواصل زمانی میان هر جلسه استفاده طولانی تر خواهد بود.

این مدل 600 سوزن دارد و برای جوانسازی و درمان مشکلات پوست صورت ، رفع جای جوش، اسکار و زخم بخیه استفاده می شود. در برخی موارد خود جوش صورت خیلی زود بهبود یافته اما جای آن مانند یک زخم کوچک بر روی صورت تا مدتها باقی می ماند. سوراخ هایی که این سوزن ها در پوست ایجاد می کنند بسیار کوچک و سطحی هستند. با کشیدن درمارولر بر روی پوست سوزنهای ریز آن بدون آسیب رساندن به پوست منافذ بسیار ریزی بر روی لایهی سطحی پوست ایجاد مینمایند. می تواند باعث ایجاد خونریزی شود. پوست موادی را ترشح می کند که رشد را تحریک می کنند.

این چروک ها که اولین علائم پیری پوست هستند، به علت کاهش میزان کلاژن در پوست به وجود می آیند. این سوزن ها بدلیل آنکه موثر تر و دارای درد بیشتری نسبت به سایز 0.5 میلی متری هستند، باید به همره کرم بی حسی مورد استفاده قرار گیرند تا دردی احساس نشود. درمان های شیمیایی، لیزر یا میکرودرم نیاز به ۳ تا ۱۲ هفته ریکاوری دارند ؛ اما در درمان های نیدلینگ زمان بهبودی بسیار کوتاه تر است. این دستگاه یک وسیله کاملا شخصی است و در صورت استفاده مشترک با دیگران احتمال انتقال بیماریها را در پی خواهد داشت.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد غلطک درمارولر بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.