Site Overlay

اجتماعی رسانه بهینه سازی روند برای سال 2017

[ad_1]

انتظار می رود که تکامل از ضربه محکم و ناگهانی منجر به برخی از فرصت های جدید خواهد بود که جالب در حداقل در سال 2017. در چند ماه گذشته ضربه محکم و ناگهانی شناخته شده زودتر و بیشتر محبوب به عنوان اسنپ چت کردم بهتر است با فراز و نشیب. کارشناسان پیش بینی چیزهای بزرگ برای این پلت فرم در روزهای آینده. ضربه محکم و ناگهانی در حال حاضر موفق به تغییر گرایش عمده و همچنین انتظارات کاربر در جهان از بازاریابی رسانه های اجتماعی. با تشکر از ضربه محکم و ناگهانی و لحظه ای متمرکز از نظر ارتباطی است دوباره. این بدان معنی است بیشتر زندگی می کنند و مطالب خود به خودی. آن کمک کرده است تا توسعه دهندگان ایجاد برنامه های بیشتر است که متمرکز به سمت سیستم عامل های تلفن همراه.

ضربه محکم و ناگهانی نیز مطرح عمودی ویدئوها و آنها را بخشی از جریان اصلی. اما در حال حاضر آن است که به دنبال توسعه محصولات است که اتفاق می افتد به سقوط و در خارج از حوزه تمرکز خود را دامنه – که از تبادل پیام. به دنبال آن است را در مورد دنیای واقعی برای کاربران آن به طوری که آنها قادر به ضبط اطلاعات بصری در یک فرد بر اساس. تا آنجا که رسانه های اجتماعی بهینه سازی نگران است ضربه محکم و ناگهانی است برای رفتن به آنجا درست در قلب از همه چیز. همچنین انتظار می رود به ارائه برخی از لیگ فرصت های بازاریابی به عنوان به خوبی.

توییتر خستگی بدتر خواهد شد

کارشناسان احساس می کنید که همه به خوبی با توییتر و رفتن به جلو در سال 2017 از آن است که انتظار نمی رود به هیچ بهتر است یا نه. در واقع در طول چند سال گذشته بسیاری از مردم شده اند گفت که توییتر به زودی می میرند مرگ طبیعی است. نیز وجود دارد کسانی که بر این باورند که به احتمال قوی توییتر وجود دارد خواهد بود برای یک سال دیگر حداقل. آنها همچنین گفت که توییتر خستگی را افزایش می دهد به طور قابل توجهی در سال 2017. توییتر شناخته شده است برای کوتاه خود را به روز رسانی تحویل در سرعت فوق العاده خطرناک, اما آن را نیز کمک به یک کل بسیاری از تماس های ورودی و خروجی توییتهایی.

هنگامی که آن را از آن آغاز شده بود و کاملا هیجان انگیز به این دلیل ساده که آن جدید بود. اما در حال حاضر کاربران عادت کرده ایم به آن و درخواست برای چیزی که زیادی متفاوت است. آنها می خواهند آن را به بزرگتر باید بیشتر جزئیات و نیز بیشتر از مطالب جالب. آنها همچنین می خواهید به سرعت به کندتر است. Instagram در واقع در حال حاضر شروع به کم کردن سرعت آن سرعت به روز رسانی.

پر شور تر تجربه

بله این چیزی است که کاربران می خواهد در سال 2017 و آنها می خواهند رسانه های اجتماعی برای تحقق آن نقش به ارائه آن را به عنوان بودند. دیگر نمی خواهد آن کافی است کاربران به دولت در رسانه های اجتماعی که در آنها حضور در یک رویداد – آنها نیاز به دیگران نشان می دهد چگونه آن را احساس به حضور در این رویداد زندگی می کنند. این را می توان با راه زنده ویدئوها و تصاویر 360 درجه. حتی در زمان واقعی ارسال می تواند به حل این معمای به یک اندازه به عنوان به خوبی. ایده اولیه خواهد بود به دیگران – که وجود دارد – احساس می کنم بخشی از کل نشان می دهد. آنها باید احساس کنند که آنها واقعی و آلی بخشی از کل تجربه حتی به عنوان آن را همچنان به باز کردن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *