Site Overlay

آیا Instagram برای شما کار می کنند?

[ad_1]

Instagram بهتر می تواند کار برای برخی از کسب و کار بیش از دیگران است.آن را تا بیش از 800 میلیون ماهانه کاربران و به رشد ادامه دارد. و به دلیل آن's بخشی از Facebook می دانید وجود دارد که فشار آن را به موفقیت. اما Instagram کار برای کسب و کار شما?

Instagram بسیار بصری بازاریابی اجتماعی پلت فرم. اگر شما're سرویس دهنده شما می توانید طیف وسیعی از تصاویر برای کمک به انتقال خود را با نام تجاری و ارزش گزاره. اما زمانی که شما واقعا می تواند نشان می دهد اگر شما محصولات فیزیکی و یک صدا Instagram استراتژی بازاریابی قطعا کمک خواهد کرد که به افزایش فروش و سود.

بازاریابی در Instagram

درست مثل هر شبکه اجتماعی دیگر نتایج خوب آمده از افزايش زیر خود را بر اساس ثابت. بیشتر افرادی که در شبکه خود را با پست و با نام تجاری بزرگتر مخاطبان بالقوه خود را برای هر پست.

Instagram و Instagram تبلیغات شما را با ارائه فرصت برای ارتباط با مردم در تو رفتگی در دیوار خود را در سرگرم کننده و راه بصری. آن's آسان به استفاده از اگر شما یک گوشی هوشمند است. نگاهی به عکس ها و پیروان خود را خواهد آن را ببینید و قادر به ارتباط برقرار کردن با آن است.

ارائه یک تماس به عمل

اشتباه اصلی ساخته شده توسط بازاریابان است که در نوشتن چیز آنلاین بدون یک تماس به عمل است. تنظیم یک هدف برای هر پست و با استفاده از هدف برای ایجاد تماس خود را به عمل به عنوان مثال “ثبت نام” و یا “خرید در حال حاضر.”

با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک

تجزیه و تحلیل ترافیک در Instagram اجازه می دهد تا کسب و کار خود و ببینید که چگونه به خوبی شما کمپین های مختلف مشغول به کار هستند. شما باید برای تبدیل به یک حساب کسب و کار برای دسترسی به این ابزار است. ابزار خواهد شد و سپس به شما کمک کند درک درستی از چگونه پیروان خود را در حال درگیر شدن با مطالب خود را بنابراین شما می توانید حتی نتایج بهتر است.

صلیب ترویج

همه با استفاده از Instagram بنابراین سرمایه گذاری در هر پست با یک صلیب پست در Facebook, Twitter, Tumblr, Pinterest, و غیره. Don't نکنید که همچنین دعوت مردم به دنبال شما در Instagram.

Don't Overpost

را انتخاب کنید دو بار لکه های روز و شب و ببینید که زمانی که بسیاری از تعامل خود را رخ می دهد. و سپس اضافه کردن نوشته ها به طور پیوسته و یا کاهش خود را ارسال اگر شما در حال گرفتن یک مقدار کوچکتر از نامزدی.

Instagram داستان

Instagram داستان اجازه می دهد کسب و کار برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان خود و چشم انداز با ساخت یک سری از تصاویر به منظور روایت یک داستان. هر داستان شما ایجاد باید خود را افزایش نام تجاری و ارزش گزاره روشن است.

چیزی که مهم است به یاد داشته باشید در مورد Instagram داستان این است که آنها're نه ابدی. تصاویر و ویدئوها باقی می ماند در خوراک خود را برای تنها 24 ساعت پس از آن ناپدید می شوند. Instagram داستان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای افزایش آگاهی نام تجاری بیشتر مشترکین و تولید فروش. ارسال داستان های خود را در یک زمان شما می دانید که محبوب خود را با کاربران به منظور بهترین استفاده را از این چرخه 24 ساعته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *