Site Overlay

آیا شما واقعا مرتبط ،

[ad_1]

وجود دارد این پسر من می دانم. او بسیار مناسب کسب و کار, اما او را خاص او شخصا کرک کردن کد در گرفتن مشتریان از طریق رسانه های اجتماعی. پس از کسب و کار من تمرکز بر روی نسل سرب, بازاریابی (و او را بیش از حد ارزان به استخدام من) او را دوست دارد به لاف زدن هر بار که او فکر می کند که او نمیفهمد برخی از شگفت انگیز بازاریابی آنلاین ،

هفته گذشته او ظاهرا نمیفهمد چگونه به “ویروسی” در LinkedIn. من به او تبریک گفت و او را از چپ لاف زدن به برخی دیگر فقیر تنها. این همان است که تعطیل برای هرزه نگاره در Facebook, بنابراین من مطمئن هستم که هر کاری که او انجام داده را به او پرتاب از لینک بعدی. این باعث می شود من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از شما در حال انجام کارهایی مانند این مرد یا بدتر نیست با استفاده از LinkedIn را به نفع خود.

پروفایل: چون LinkedIn است که عمدتا از متخصصان بهتر است به مشخصات حرفه ای عکس و اطلاعات. داشتن یک عکس از شما در تعطیلات و یا خود کودکان و نوجوانان است و نه سرد بر روی این شبکه است. حتی اگر شما نیاز به استفاده از وب کم خود را به جمع آوری یک عکس با استفاده از نور اضافی در اتاق پوشیدن چیزی حرفه ای و بررسی پس زمینه خود را. (اعتماد من در این یکی. مردم در حال قضاوت با محیط اطراف خود است.)

وضعیت به روز رسانی: اگر شما می توانید به یاد داشته باشید به پست یک بار در روز در مورد چیزی مربوط به کسب و کار شما پاپ تا بر روی همه را اغلب به روز رسانی. در حال حاضر اگر شما واقعا می خواهید به دست کشیدن از اونا مرده و شما با استفاده از توییتر اضافه کردن #در برچسب خود را به بهترین توییتهایی و آنها نیز به نظر می رسد در لینکداین خود را به روز رسانی وضعیت. نگران نباشید که شما آن را نمی بیند و خود را در وضعیت هنگامی که به سیستم وارد شده. وجود دارد برخی از نوع قطعی وجود دارد اما دیگران آن را ببینید.

گروه: اگر شما در حال حاضر نمی پیوست خود اختصاص 50 گروه دریافت کرک. آن را فقط مانند هر موتور جستجو. نوع در برخی از کلمات کلیدی در مورد حرفه خود را بازار هدف, محل, و شما پیدا کردن مقدار زیادی از گروههای بزرگ برای پیوستن به. چوب به گروه های بزرگتر و دریغ نکنید برای ترک اگر شما پیدا کردن پست های مفید.

فقط نمی با استفاده از اتصالات خود را به دادن به طور منظم. اگر شما, شما را پیدا خواهد کرد مردم قطع از شما, و یا به سادگی با توجه به شما. و اگر شما در حال شکار برای یک فرد خاص برای فرصت های کسب و کار با استفاده از جستجوی پیشرفته برای پیدا کردن دقیقا همان است که شما دنبال آن هستید. استفاده از شبکه خود را برای دریافت معرفی. این زیر استفاده می شود ویژگی یکی از بهترین هدف قرار دادن ابزار در LinkedIn. مطمئن شوید که یک دستور کار روشن و به اشتراک گذاری آن را با اتصال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.