Site Overlay

آنچه در حال تغییر است با رسانه های اجتماعی در سال 2013 ؟

[ad_1]

Facebook در حال حاضر به 1 میلیارد و کاربران دیگر سایت های رسانه های اجتماعی در حال رشد است. چگونه می تواند ما را در استفاده از این به عنوان یک مزیت برای ایجاد مشتریان ؟

1. با بسیاری از گزینه های چگونه خواهد ما همچنان به استفاده از همه این رسانه ها? Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, YouTube, Instagram Pinterest, Foursquare و وبلاگ Tumblr بالا 9 سایت شما نیاز به در حال حاضر با تکمیل پروفایل و جامد جالب قانع کننده محتوا. شما می توانید پست به بسیاری از این سایت ها با استفاده از aggregators مانند HooteSuite یا SocialOomph.

2. خواهد شد که در اطراف در 5 سال که محو خواهد شد! بالا 5 ذکر شده در بالا خواهد بود در اطراف دیگران ممکن است محو و آنهایی که جدید وارد خواهد شد.

3. چگونه برای ایجاد تعامل با محتوا ؟ کیفیت عکس های جالب و خلاق ویدئوها به خوبی نوشته شده است, وبلاگ ها و مقالات منتشر شده در مطبوعات.

4. چه پروسه می تواند ما را به بیشتر از ما کمپین های رسانه های اجتماعی? استخدام کسی برای مدیریت این کار را برای شما و یا اگر آن را خودتان انجام طرح در 15 تا 20 ساعت در هفته است. ایجاد و کنترل خود را با نام تجاری آنلاین ساخت عظیم هدفمند زیر و کراوات آن را به یک جستجو کمپین بازاریابی. ساخت یک لیست و ایجاد یک رابطه به لیست با ایمیل و یا تصویری فروش منتقل.

5. چه's آینده نگه دارید برای جستجوگرها? بهینه سازی موتور جستجو است و نه دور اما من احساس می کنم آن را از دست داده است برخی از اهمیت آن. سایت های رسانه های اجتماعی, مقالات, فیلم ها و وبلاگ ها در حال گرفتن رتبه بندی در یک صفحه از گوگل سریع تر و ماندن طولانی تر است.

6. چگونه بازیکنان بزرگ کنترل راه ما با استفاده از رسانه های اجتماعی است ؟ بازیکنان بزرگ به این معنی Facebook, توییتر, یوتیوب, گوگل پلاس و لینکداین ؟ آنها تمام تلاش خود را برای ایجاد تجربه کاربری بهتر در حالی که از جمله یک راه برای کسب و کار برای رسیدن به مشتریان جدید است.

7. جامعه در دیدار سرگرمی, چه,'s آینده نگه دارید برای ما تجربه آنلاین? تجربه آنلاین تبدیل خواهد شد و بیشتر شبیه تلویزیون است. فیلم ها بیشتر خواهد بود به تماشای اضافه شده به وب سایت های رسانه های اجتماعی و وبلاگ سیستم عامل است. فیلم ها بیشتر خواهد بود سازمان دیده بان بر روی تلفن های هوشمند و قرص است. Vlogging گرم است در حال حاضر.

8. چگونه متصل بودن شما باز می شود با نفوذ برسد ؟ عشق به این سوال. نام تجاری خود را به عنوان یک رهبر با ایجاد مطالب بسیار عالی و ساختمان های عظیم زیر است. شما don't نیاز به یک راک استار بشم ورزشکار بازیگر / بازیگر و سیاستمدار به معروف کنه. خود را ایجاد صنعت / تو رفتگی در دیوار شبکه.

9. چه هستند برخی از بزرگترین تصورات غلط ؟ که در آن's آسان و یک نوجوان می تواند آن را انجام دهد. رسانه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی باید تبدیل به بخشی از خود را ماهانه بودجه بازاریابی است.

10. چگونه می توانیم خودمان را در رسانه های اجتماعی است که آن را برای دوستان است که آن را برای کسب و کار چه برداشت ما ایجاد آنلاین ؟ نام تجاری خود را به عنوان یک رهبر و متخصص در صنعت شما. پس از آن ساخت یک زیر و لیست ایمیل. اگر این کار به درستی انجام شده است, شما جذب مشتریان خود را به شما. فروش آسان خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.