Site Overlay

آنلاین نام تجاری برای نوازندگان چگونه – چرا نام تجاری خود را در گروه ضروری است

[ad_1]

قبل از اینکه من شروع به نوشتن این مقاله من می خواهم به می گویند که بسیاری از هنرمندان و نوازندگان در حال گاهی اوقات ترس با کلمه نام تجاری. یا حتی بیشتر هیچ ایده آنچه در آن به معنی و یا آنچه در آن است و مهمتر از همه چگونه مهم آن می توان به تنظیم خودش همیشه جدا از همه از هزاران نفر از دیگر اقدامات در خارج وجود دارد وجود دارد; و این گروه است که در نهایت رسیدن به موفقیت.

اول, اجازه دهید من اشاره می کنند که ساختمان های دیجیتال خود را با نام تجاری است که به عنوان پیچیده به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. به عنوان یک ماده در واقع, آن است که احتمالا یکی از ساده ترین و کم هزینه انواع بازاریابی موسیقی خود را و گروه خود را. به من نشان داد من می خواهم برای ذخیره کردن این گام به گام به طوری که آن را بسیار آسان به دنبال و پیاده سازی است. پس بیایید آن را کمی:

آرم خود را:

این است که احتمالا ساده ترین شکل خود را با نام تجاری. هر عمل باید یک لوگو که در برخی از راه یا دیگری نشان دهنده که شما هستند. باید آن را ساده و آسان به درک. اما شما باید یکی. اصلا عجله آن – انجام بسیاری از ایده های مختلف و نمونه ها تا زمانی که شما انتخاب کنید نسخه نهایی. همکاری با گروه-اعضای طرفداران و دوستان برای ایده های مختلف. شش سر بهتر از یک است.

داستان خود را:

به یاد داشته باشید که شما اساسا می خواهید دیجیتال خود را با نام تجاری به داستان که شما هستند. تمرکز بر روی جزئیات است که خود را توصیف تصویر و شباهت خود را در صحنه نگاه منسجم و سازگار نگاه و احساس را برای وب سایت ها و رسانه های اجتماعی. هنگامی که شما با تدبیر خود مارک, تصویر, بهره برداری از آن در همه جا. هنگامی که طرفداران حرکت از یک سایت به سایت و یا دیدن شما انجام خود را با نام تجاری باید سازگار باشد. در همه جا مردم به دنبال شما آنها باید قادر به کاملا می دانم که شما آن را – به سادگی با دیدن خود را سازگار, لوگو, نام تجاری و تصویر. باید آن را به یاد ماندنی!!

ساخت یک جامعه از پیروان:

خود را به فرد فن تعامل تجارب است. ایجاد اعتماد و محبت خود را شخصی و خصوصی جامعه است. شرکت به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. احتمالا استفاده از نام تجاری حاوی جالب به عنوان یک راه برای افزایش خود را پیرو همکاری.

استفاده از Instagram, Twitter و Facebook به طور مداوم گسترش نام تجاری خود را و افشای آن را به عنوان بسیاری از پیروان به عنوان امکان پذیر است. با تمام معنی شلیک حرفه ای فیلم ها. تصویری افزایش خواهد خود را با نام تجاری و به طرفداران خود نگاهی نزدیک تر به آنچه شما همه چیز در مورد و تبدیل شدن به نزدیک به شما.

تحت الشعاع رقابت خود را:

تسلط بر خود موسیقی خاص بازار متمایز بودن در هر جنبه ای از خود را دیجیتال و سنتی تلاش های بازاریابی. برخی از نمونه های خود را در وب سایت رسمی خود را در سایت های رسانه های اجتماعی و پست, جدید, سی دی منتشر شده و به خصوص در کالا های خود را. Merch شما باید مشخص و بیان تصویر خود را و نام تجاری در طرح های خود. همراه با آرم خود را merch طرح نیز باید منعکس کننده گروه خود را و شخصیت خود را به طور کلی داستان. این طرح باید اصلی و مرسوم ، اگر آنها واقعا سرد طرح مردم را به خرید آنها حتی اگر آن را به حال چیزی برای انجام با گروه خود; از این رو بیشتر در وثیقه قرار گرفتن در معرض نام تجاری خود را.

تبلیغات و روابط رسانه ای:

بهره برداری خود را با نام تجاری در رسانه های خبری و مصاحبه های رادیویی و موسیقی نقد و بررسی وبلاگ ها. پوشش گرفتن در هر یک از رسانه ها را جدی ایجاد توجه و آگاهی برای نام تجاری خود را بیشتر و افزایش آن است. این نوع کمک رسانی بهتر به کار گرفته شده توسط یک چاشنی موسیقی و روزنامه نگار. در آن طول می کشد مقدار زیادی از زمان و تخصص و تجمع مشخصات بالا تماس با رسانه ها. آن را بسیار دشوار است برای متوسط هنرمند باید جدی گرفته توسط رسانه ها. یک موسیقی حرفه ای روزنامه نگار است که مورد اعتماد توسط رسانه ها ممکن است هزینه شما چند دلار است, اما آن را به ارزش هر پنی.

پس به طور خلاصه:

به یاد داشته باشید نمی توانید بیش از حد شدید و یا پیچیده است. و مهمتر از همه آیا نا امید. وقت خود را – آن را درست انجام دهید و نگه داشتن آن ساده است. فراموش نکنید که برای کار با تمام گروه-اعضای طرفداران و دوستان و پیروان وقتی که می آید به ایجاد لوگو, داستان, تصویر و طرح است. شش سر بهتر از یک است. نگاهی به بسیار محبوب در عمل است که شما را تحسین – ببینید که چگونه آنها رویکرد تجاری. شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تقلید برخی از ایده های خود را.

نام تجاری کسب و کار جدی است. آن چیزی نیست که نادیده گرفته شود. این نمایش تصویری از شما به عنوان یک هنرمند. فقط از آن لذت ببرید و آن را انجام دهد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.