Site Overlay

آموزش رمزارز دیجیتال

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که از خدمات آنلاین استفاده نکرده باشد. ارزهای دیجیتال هم نظیر بقیه فناوری های ساخت شده بر روی بستر internet پتانسیل بالایی به جهت تغییر بخش های بزرگی از زندگی روزانه مردمان دارند. ارزهای دیجیتال و بسترهای آنها مدرن ترین فناوری ارائه شده در بخش سرویس ها مالی محسوب می شوند.

اما برخلاف سیستم های مالی سنتی، این ارزها به شکل توزیع شده ساخته شده اند و هیچ ارگان مرکزی خاصی بر بر روی آن‌ها کنترلی ندارد. کلیه مبادلات انجام شده در بازارهای مربوط به آنها به رخ واضح بوده و مبادلات مربوط به هر ارز به راحتی قابل باز‌نگری است.

از همین رو هر شخص و یا این که فعال در بازار ارزهای دیجیتال خویش می تواند به صورت یک ناظر بر تراکنش ها و مبادلات هم عمل نماید. داشتن جامعه چندان بزرگی از ناظران بالقوه سبب شده هست که مبادله بودجه ها بر بر روی بستر ارزهای دیجیتال نسبت به سیستم های مالی سنتی امنیت بالاتری داشته باشد. امنیت بالا، مقیاس پذیری فوق العاده و نیز تطابق بسیار مطلوب همین فناوری حساس کسب و کارهای آنلاین باعث شده می باشد که شمار متعددی از اشخاص به دنبال آموزش ارز دیجیتالی باشند.

کاربردهای ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال بر بر روی بستری زیر تیتر بلاکچین ساخته شده اند که خویش یک فناوری مدرن برای ذخیره سازی دیتا ها به رخ غیر متمرکز است. به کلمه دیگر پایگاه داده ای است که به طور هم‌زمان کلیه افراد نسخه ای از آن را بر بر روی دستگاه خود دارند. بر روی بلاکچین همانند پایگاه های دیتا متمرکز می توان انواع متمایز از دیتا ها را ذخیره نمود.

از دوستداشتنی ترین کاربردهای بلاکچین استفاده از آن برای ذخیره داده های مربوط به تراکنش های ارزهای دیجیتال است. در همین وضعیت ارزهای دیجیتال و تراکنش های آنها به رخ رمزگذاری شده بر بر روی بلاکچین ذخیره می شوند؛ به همین برهان گاهی به ارزهای دیجیتال، رمز ارز هم اطلاق می شود.

در سری آموزش رمزارز نعیم حشم بان کاربرد های متفاوت ارزهای دیجیتال به تفصیل گنجانده شده است. برای مثال بعضی از ارزهای دیجیتال حیاتی قیمت نظیر تتر به شکل استیبل کوین ارائه شده و بها ثابتی برابر یا این که یک دلار دارند؛ بنابراین، این ارزها آیتم های قابل قبولی برای مبادلات آنلاین به شمار می روند.

برخی از ارزهای دیجیتال دیگر نظیر بیت کوین دارای بها بالایی بوده و بسیاری از مردم آن را طلای مدرن می نامند. از همین رو این نوع ارزها گزینه های فراوان قابل قبولی به جهت سرمایه گذاری های بلند مدت در لحاظ گرفته می شوند.

بهترین بازی های ارز دیجیتال برای کسب درآمد

یکی از کاربرد های این ارزها که احتمال دارد بیشترین جذابیت را به جهت عشق مندان به آموزش ارز دیجیتال داشته باشد، به کارگیری در بازی ها است. هم اکنون اکثری از شرکت های بازی سازی به جهت جذب هر چه عمده مخاطب مبادرت به اضافه کردن فناوری های بلاکچین و ارزهای دیجیتال به بازی های دوست داستنی خویش نموده اند.

در بخش به دست آوردن درآمد سری آموزش رمزارز نعیم حشم بان، بهترین بازی های ارز دیجیتال برای کسب درآمد آسان معرفی شده است. همچنین استراتژی های مناسب به جهت حداکثر سازی این درآمد ها نیز تشریح شده اند. درصورتیکه چه گیمر های رشته ای می توانند از خط مش های متفرقه نظیر استریم کردن گیم پلی خویش درآمد جانبی داشته باشند، اما در بازی های مبتنی بر ارز دیجیتال غالبا دو خط مش مستقیم به جهت به دست آوردن درآمد در حیث گرفته شده است.

راه اولیه به دست آوردن ارزهای دیجیتال از پاداش های باطن بازی ها می باشد که در همین روش بازیکن اهمیت انجام کار ها و یا این که کامل شدن پیروزی آمیز مراحل و ماموریت ها پاداش هایی دریافت کرده که به طور مستقیم اصلی ارزهای دیجیتال قابل مبادله هستند.

راه دوم به کارگیری از توکن های غیر مثلی و مخصوص به شخص است. در این نحوه کاراکترها و قدرت ها و مهارت های مربوط به آن ها و یا بقیه اقلام درون بازی نظیر ماشین ها و یا زمین های مجازی و غیره به شکل توکن هایی مخصوص به شخص و یکتا قابل معامله هستند. به جهت نمونه مورد ها پایین از پرطرفدارترین بازیهای ارز دیجیتال به شمار می روند:

Lightnite

در این بازی از هر دو نحوه جایزه و توکن برای به دست آوردن درآمد استفاده می شود. لایت نایت یک بازی رقابتی، هیجانی و چندین نفره است که بازیکن ها اساسی از فی مابین بردن حریف های خود و غارت متعلقات آن‌ها می توانند ارز دیجیتال بیت کوین را به دست آوردن کنند.

پاداش های همین بازی به رخ ساتوشی ارائه می شود که واحد خرد بیت کوین است. ساتوشی های کسب شده از این بازی قابل انتقال به کیف پول های لایتنینگ بوده و از آنجا قابل مبادله خواهد بود. توکن های یکتای همین بازی پوسته های لایت نایت نام دارا هستند که گاهی بعضا از آن ها را می اقتدار دارای قیمت های مناسبی به فروش رساند.

Gods Unchained

بازی گادز انچیند بر خلاف بازی های دیگر از نخست بر روی فناوری بلاکچین بسط دیتا نشده است، بلکه اقلام درون بازی به رخ توکن های یکتا ارائه شده و پس از ذخیره در کیف پول در بازارهای خارج از بازی قابل فروش هستند. همین بازی به شکل کارتی هست که بازیکنان باید کارت های آن را خریداری نمایند.

برخی از همین کارت ها بسیار کمیاب بوده و قیمت های بالایی دارند. این بازی محبوبیت بالایی دارد؛ از همین رو ارزش کارت های کمیاب همین بازی فراوان فراوان است. در سال 2019 یک عدد از کارت های آن اهمیت قیمتی بیش از 600 هزار دلار فروخته شد.

Farmers World

بازی فارمرز ورلد یا دنیای کشاورزان یکی از محبوب ترین و بهترین بازی های ارز دیجیتال در دوران حاضر است. به عبارتی طور که از اسم آن صریح هست این بازی بر پایه فعالیت های مرتبط با کشاورزی ساخته شده است. بازی های سبک کشاورزی به طور معمول گیم پلی آرام و غیر هیجانی دارند؛ اما دنیای کشاورزان یک استثنا است و بازیکنان می توانند به مزارع دیگر حمله کرده و آن ها را غارت کنند.

 

بازیکنان باید حساس به کار گیری از راهکار های مناسب، محصولات خویش را افزایش داده و از مزرعه خود در برابر حمله سایر کشاورزان و نیز حیوانات وحشی دفاع نمایند. توکن و یا این که ارز دیجیتال اهمیت این بازی Gold نام دارد. سایر اقلام باطن مزرعه هم به رخ توکن های یکتا ارائه می شوند. از همین رو بازیکن، صاحب و مالک اهمیت آن اقلام به شمار رفته و به راحتی می تواند آن‌ها را به فروش برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.