Site Overlay

آموزش افزایش کاپ در کلش رویال

این مطلب با شماست که چگونه در بازی کلش رویال کاپ را افزایش دهید. در ادامه با دیاموند لند همراه باشید تا با جدیدترین ترفندها و نکات افزایش جام کلش رویال خود آشنا شوید.

هدف از زندگی سلطنتی خداوند چیست؟

هیمن طور، می دانید، آلشی روهیل رویال ییجی آز باجی، سومین کیف موبایل محبوب، Dr. خرید جم کلش رویال مادی هاده هاده. نمی دانم با خانواده ام چه کنم، اما نمی دانم با او چه کنم. بهاری ششک با عین سوئل صائن یاند راه حربردی راه بهاری شعر شما دکتر عین افتر طویح الخوایم بابا بابا دادی بابا هم هام.

درگیری سلطنتی

هر فرد حق انتخاب 8 کارت نبرد را دارد، هر کارت نیرو را به میدان نبرد می فرستد و هر نیرو دارای مهارت رزمی خاص و تعداد جان معینی است.

آرنا پیدا کردن شغل مناسب خیلی سخت نیست.

هر کسی که در پایان بازی بیش از یک تاج برد، برنده خواهد شد و اگر تعداد تاج ها با حرف برابر باشد، بازی برای مبارزه دوباره به شما اضافه می شود و اگر تعداد تاج ها همچنان برابر باشد، خرید جم کلش رویال اکولایزر وارد بازی خواهد شد. بریج مالک جاده تران جین در دشت است.

اگر در نبرد پیروز شوید، یک جعبه دریافت می کنید و کارت ها از آن بیرون می آیند، هر چه تعداد کارت های یک قدرت بیشتر باشد، امکان ارتقا آن قدرت بیشتر است. در کلش رویال علاوه بر داشتن یک حمله خوب، باید یک استراتژی دفاعی مناسب داشته باشید تا شانس خود را در کلش رویال افزایش دهید، کاپ شما برنده خواهد شد.

عناصر بازی Magic Clash Royale:

آیتم های جادویی به 4 دسته تقسیم می شوند که دیاموند لند در ادامه به توضیح آنها می پردازد.

 

کارت های وحشی:

این کارت را می توان با هر کارت نقدی معادل کرد تا کارت های لازم برای بالا بردن سطح بازی را زودتر جمع آوری کند. خرید جم کلش رویال می توانید این، جهت خرید رویال پس کلش رویال اینجا کلیک کنید. کارت ها را از طریق Cup Road، Box، Royal Steps و Challenges دریافت کنید.

دفترچه های کارت:

این کتاب را می توان با هر کارت کمیاب ترکیب کرد تا کارت هایی را که باید در یک لحظه ارتقا دهید، دریافت کنید. خرید جم کلش رویال شما می توانید از طریق فروشگاه، مراحل رایگان، مراحل سلطنتی به این کتاب دسترسی داشته باشید.

سکه های جادویی:

این آیتم می تواند کارت را بدون مصرف سکه به سطح بالاتری ارتقا دهد. این سکه را می توانید از طریق فروشگاه و رویال استپس تهیه کنید.

کلید پول:

این آیتم می تواند جعبه های دریافتی از هر جنگ را همزمان باز کند. شما می توانید از طریق چالش ها، فروشگاه و رویال استپ به آنها دسترسی داشته باشید.

در ادامه با دیاموند لند همراه باشید تا مرحله به مرحله افزایش کاپ در بازی کلش رویال را به شما معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *