close
تبلیغات در اینترنت
چرادختران نمیتوانند مانند پسران بدون نگاه به جنسیتشان فعالیت داشته باشند؟

درحال بارگذاری ....
سخـن روز
تازه ترین مطالب حریم آسمانی
جایگاه قرار گیری تبلیغات بنری
تبلیغات در حریم آسمانی
نمایش موضوعات



چرادختران نمیتوانند مانند پسران بدون نگاه به جنسیتشان فعالیت داشته باشند؟

پست شماره 1100
چرادختران نمیتوانند مانند پسران بدون نگاه به جنسیتشان فعالیت داشته باشند؟
موضوعات این مطلب :
پرسش و پاسخ
,


چرا دختران نمیتوانند مانند پسران بدون نگاه به جنسیتشان فعالیت داشته باشند؟ حالا چون پسر زورش بیشتر است ، باید آزادی بیشتری داشته باشد؟

☑️ حرف شما در این مقوله درست است ، فقط یک چیزی! بیایید نیاز #فطری و #عاطفی به #ازدواج و تشکیل #خانواده را در نظر بگیریم!  حالا این تشکیل خانواده محدودیتهایی برای زن و مرد ایجاد میکند!
بعضیش هنگام ازدواج است، مثل کار و تلاش مرد برای مسائل اقتصادی خانواده و محدودیتی که زن تحمل میکند برای تولید نسل و رسیدگی به بچه ها و ...
بعضی از محدودیت هایی که خانواده عاطفی و موفق ایجاد میکند قبل از ازدواج است ... مثلا مرد و زن نباید آلوده به انواع بی بند باری باشند و برای دور شدن از این ، مرد محدودیت نگاه کردن و هیجانی شدن را میپذیرد و زن نیز محدودیت عشوه گری و تحریک کردن را! .

✅ اگر محدودیت ها در همین حد باشند ظلمی به زن نمیشود ، بلکه نیاز به ازدواج و تشکیل خانواده او و امثال او تامین میشود  و اگر همین رعایت نشود و زن از مجموعه خانواده موفق خارج شود... با نداشتن شوهر، تبدیل میشود به نیروی کار ارزان و همین ظلم به اوست! ... یا با نداشتن شوهر، و وجود غرایز طبیعی، تبدیل میشود به ابزاری در دست مردان دیگر و همین #ظلم به اوست!

✅ #فمینیست_ها فقط #مساوی بودن و رها بودن رفتار و کردار زن را خواستار هستند ، بدون اینکه در نظر بگیرند ، که نتیجه مستقیمش فسادیست که به خانواده لطمه میزند و با خارج شدن نقش خانواده از جامعه  زن بی دفاع و درمانده میماند که یارای مقابله با جنس نیرومندتر و سوء استفاده کن را نداردا! و باز همین فمینیست ها میبینند ظلم به زنان بیشتر و بیشتر و بیشتر شد !!

برچسب های این مطلب

Post Tags

چرادختران نمیتوانند مانند پسران بدون نگاه به جنسیتشان فعالیت داشته باشند؟

شبهات حجاب

شبهات فمینیسم

فمینیسم

حریم آسمانی

HARIMEASMANI.IR

مطالب مرتبط

Rekated Posts

نظرات این مطلب

Post Comments
سلام.خداقوت
باتشکر. این مطلب در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86/

اجرتان با شهدا.
یاعلی. التماس دعا
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی